Gniazdo antenowe R-TV-SAT - DASK.01/11 Simon 54 Premium - Biały

Kod producenta: DASK.01/11

Obniżka! Gniazdo antenowe R-TV-SAT końcowe/zakończeniowe - DASK.01/11 Simon 54 Premium - Biały

Kliknij aby powiększyć

Zapytaj o produkt

Gniazdo antenowe R-TV-SAT - DASK.01/11 Simon 54 Premium - Biały

Dane osoby do kontaktu:

Adres e-mail:

Wiadomość:

Wyślij zapytanie

Koszt przesyłki już od: 10,99 zł

Produkt polski

Gwarancja 6 lat

cena 43,72 zł

35,55 zł netto

45,07 zł

Ilość: szt.

Dostępny w dużej ilości

Wysyłamy najczęściej
w 1 dzień roboczy

Produkty powiązane

Opis produktu

Gniazdo antenowe satelitarne końcowe przeznaczone jest do instalacji zbiorczych o strukturze równoległej czyli takiej gdzie od anteny do każdego z pomieszczeń biegnie osobny kabel.

Przeznaczenie

Gniazdo antenowe jest urządzeniem elektronicznym przeznaczonym do stosowania w antenowych instalacjach indywidualnych, zbiorczych lub systemach telewizji kablowej i służy do przyłączania urządzeń abonenckich typu: odbiornik telewizyjny, tuner satelitarny i odbiornik radiofoniczny do tych sieci.

Zastosowanie

Wejścia gniazda przystosowane są do podłączenia kabla koncentrycznego o impedancji 75Ω, doprowadzającego sygnały z anten odbiorczych. Wyjścia abonenckie wykonane zgodnie z normą IEC umożliwiają podłączenie radioodbiornika lub telewizora. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, do wyjść gniazda przenoszone są sygnały w następujących zakresach częstotliwości:


– wyjście TV: 5 + 70 MHz i 120 + 862 MHz,
– wyjście R: 88 + 108 MHz
– wyjście SAT: 950 + 2400 MHz

Tłumienność sprzężenia dla wyjść SAT, TV, R: 1,5 dB.

Gniazdo antenowe satelitarne końcowe przeznaczone jest do instalacji zbiorczych o strukturze równoległej czyli takiej gdzie od anteny do każdego z pomieszczeń biegnie osobny kabel, oraz do indywidualnych instalacji jednogniazdowych, w których sygnały telewizji satelitarnej, naziemnej oraz radiofoniczne przesyłane są do poszczególnych odbiorników jednym kablem.

Gniazdo rozdziela te sygnały, kierując je do odpowiednich wyjść: SAT - dla tunera satelitarnego, TV - dla odbiornika telewizyjnego, R - dla odbiornika radiowego. Specjalna konstrukcja gniazda umożliwia przepływ prądu zmiennego i stałego pomiędzy wyjściem SAT, a wejściem gniazda w celu zasilania konwertera anteny satelitarnej.

Cechy produktu

Seria Simon 54 Premium
Kod producenta DASK.01/11
Kolor Biały
Ramka w zestawie Nie
Typ montażu Podtynkowy
Tłumienność sprzężenia 10dB
Rodzaj materiału Tworzywo sztuczne

Opinie klientów

Napisz opinię

Pobierz