Bezpieczeństwo zakupów

Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne dlatego też zakupy w sklepie e-KontaktSimon są tak samo bezpieczne jak w sklepie tradycyjnym, ale o wiele wygodniejsze.

Oto powody dlaczego warto nam zaufać:

 1. Certyfikat Zaufane Opinie Ceneo
  Zaufane źródło opinii klientów, w którym masz pewność że opinie zostały wystawione przez rzeczywistych klientów. Opinie są zbierane na podstawie ankiet wysyłanych do klientów klika dni po złożeniu zamówienia. Sprawdź nasze opinie w serwisie Ceneo.
 2. Rzetelna firma
  Nasza firma istnieje na rynku 1995 roku, od kilku jesteśmy również obecni w Internecie. Specjalizujemy się w sprzedaży osprzętu elektrycznego. Wąska specjalizacja pozwala nam na ustanowienie najwyższych standardów w zakresie obsługi Klienta zapewniając ekspercką pomoc podczas wyboru odpowiednich wyłączników i gniazdek. Zaufały już nam tysiące osób. Sprawdź
 3. Możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Zgodnie z obowiązującym prawem przyjmujemy zwroty produktów w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu dostarczenia przesyłki. Dowiedz się więcej o zwrotach.
 4. Regulamin bez klauzul niedozwolonych
  Nasz regulamin został opracowany przez zawnętrzną, wykwalifikowaną firmę, dzięki czemu jest wolny od niezgodnych z prawem zapisów i stale aktualizowany. Dzięki temu masz pewność że chronią Cię wszystkie obowiązujące przepisy prawne.
 5. Szyfrowanie SSL
  Proces składania zamówienia, w tym podawania danych osobowych, jest realizowany przy udziale szfrowanego połączenia SSL zapewniającego pełne bezpieczeństwo wprowadzonych danych. Informacje o certyfikacie sprawdzisz klikając, podczas składania zamówienia, na ikonę "kłódki" w oknie przeglądarki.
 6. Ochrona danych osobowych
  Przestrzegamy zasad dotyczących ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
 7. Ubezpieczone przesyłki kurierskie
  Wszystkie przesyłki realizowane przez firmę kurierską są ubezpieczone od zaginięcia i uszkodzenia w transporcie. Dzięki temu nie musisz obawiać się o los zakupionego towaru w drodze do Ciebie.
 8. Możliwość sprawdzenia przesyłki przy kurierze
  Odbierając przesyłkę od kuriera z naszego sklepu masz możliwość (a nawet powinieneś), w obecności kuriera sprawdzić stan przesyłki oraz zgodność zawartości z zamówieniem.
 9. Przejrzystość informacji
  Produkty dostępne w naszym sklepie zawierają zdjęcia i są szczegółowo opisane tak żebyś zawsze wiedział co dokładnie kupujesz. Dokładamy wszelkich starań, aby proces zakupu był jak najłatwiejszy, dlatego udostępniamy specjalny dział Wiedza i porady, w którym zostały opisane najważniejsze kwestie podczas zakupu osprzętu elektrycznego. Pamiętaj że możesz się z nami skontaktować pod numerem 722 393 833 lub pod adresem sklep@e-kontaktsimon.pl.